Utorok, 14. júl 2020. Dnes má meniny Kamil
Redakcia

MY Nitrianske noviny (mutácia pre regióny Nové Zámky – Šurany – Komárno – Štúrovo) mali svojho predchodcu v týždenníku Naše novosti, ktoré mali v Novozámockom okrese už vyše štyridsaťročnú tradíciu. V súčasnosti je týždenník súčasťou celoslovenskej siete titulov MY.
MY Nitrianske noviny (Nové Zámky – Šurany – Komárno – Štúrovo) vychádzajú každý pondelok. Týždenný náklad sa pohybuje na úrovni 7 000 kusov. Prináša informácie o dianí v regióne, najpodrobnejší prehľad športových výsledkov, články o dôležitých témach, zaujímavých ľuďoch a udalostiach v obciach a mestách.
Čitatelia týždenníka MY Nitrianske noviny (Nové Zámky – Šurany – Komárno – Štúrovo) pochádzajú z viacerých vekových, profesných i národnostných skupín. Zodpovedá tomu obsah novín, zameranie spravodajskej i inzertnej časti. Našim klientom preto dokážeme poradiť optimálnu kombináciu produktov za zvýhodnené ceny. K dispozícii sú vyškolení inzertní poradcovia našej redakcie, ktorí vypracujú inzertnú stratégiu na profesionálnej úrovni a usmernia vás pri výbere vhodných tématických rubrík či príloh.
Redakcia sídli v centre Nových Zámkov, v dome Fubor na Korze (1. poschodie vľavo, vedľa PSS).

 

Adresa a kontakty

Adresa
Dom FUBOR, M. R. Štefánika 4, 94001  Nové Zámky
035/642 86 66
Šéfredaktor: Mgr. Miroslav Antoni

sefredaktor.nz@petitpress.sk

 

Inzercia
plošná a riadková inzercia 
Katarína  Fridriková

035/642 32 19
0905 978 232
hospodarka.nz@petitpress.sk

Spravodajstvo na internete
reg_nz
Mapa
Fotky
Aktuálne vydanie
Reklama

tvorba a údržba
 vášho webu
jednoducho a rýchlo

Noviny s myšlienkou
 
design © BAUER creative, 2007 Prihlásenie © weBase